Foto

Svoje děti jsem nechala studovat co samy chtěly, a vyplatilo se to. Představy rodičů jsou někdy jenom jejich nesplněné sny. Myslím, že Nanda si zaslouží dělat to, co sama chce, a u toho si může hrát na housle pro radost

Foto

Nanda si určitě bude bude dělat, co sama chce, o tom nepochybuju, na to ji moc dobře znám

no...kdyby jeste nasla zalibeni v pokurovani dymky, tak jasnej Holmes - zastane se a vecer si zahraje na housle...

je moc krasna a tys to zase vsechno krasne rozepsala

Foto

Tady jí byly asi tři roky a zatím zkoušela držet nejmenší housličky

Foto

Tak k nám na Sardinii může i chudá advokátka zneužívaných dětí. Já bych jí to nerozmlouvala. Asi nějak cítí, že je toho kolem ní hodně, a chce dělat to nejlepší pro ty nejohroženější.

Hele, já jsem si taky myslela, že ze mě bude ta češtinářka, když mě na DAMU nevzali, a furt někde zachraňuju porodnice nebo plamenně obhajuju nepřizpůsobivé geniální jedince. A muziky si u toho taky užiju dost.

Foto

Nanda je chytrá, ona to vyřeší, takže klid.

Vašek

Foto

Ivano, právnička, co ovládá smyčec, zasáhne a s padouchy bude šmitec. Jen ji nechte, ať se jí bojí.

Také jsem nechala syna studovat, co chtěl. On zatím chtěl co nejdříve vypadnout z domu, aby se nemusel vídat s tátou. Myslím si, že děti se musí tak trochu nasměrovávat a mluvit s nimi.

Tak tu právničku má vaše Nanda společnou s moji vnučkou. I když ta má ještě v záloze psycholožku nebo psychiatričku. Ale jak všechno dopadne, to se ještě uvidí.

U syna nám také říkali, že IQ na vysokoou školu, ale pozor, on může jít uplně opačným směrem.Opačným směrem bloudil naštěstí jenom krátce, ale aby vystudoval? Byla jsem štastna, že se dokázal vyrvat ze spáru: špatný směr. Někdy stačí tak málo ke štěstí. Přeji Nandě práci, kterou bude milovat, protože to je opravdu štěstí dělat to, co člověk miluje.

Foto

Ivanko, o " málu ke štěstí" vím taky své.

Jen ji na ten gympl pošlete, ona časem zjistí, k čemu peníze jsou.

Foto

Obě máte své sny ohledně její budoucnosti. Hlavně ji, Ivi, do ničeho netlač a nech to na ní, ona se stejně nejspíš nakonec rozhodne úplně jinak

Foto

Honzi, ona má jednu vlastnost, pro rodiče nic moc, ale pro život nejspíš dobrou: je netlačitelná...

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS